| alex495 a întrebat:

Am un laptop Acer E5 551g si nu stiu cum as putea debloca advanced settings din bios.

3 răspunsuri:
| roanunt a răspuns:

Iti cere cod?

| alex495 explică (pentru roanunt):

Nu, am rezolvat problema, mersi oricum, am bios insyde 20 ( nu are niciun meniu ascuns), eu aveam nevoie sa l pot seta din bios sa plece pe aia dedicata pentru ca nu face tranzitia in aplicatii, dar am rezolvat problema intr-un final lasand o balta pentru ca problema e de la ei de la Acer

| roanunt a răspuns (pentru alex495):

Am incercat N variante. Am reusit sa boot-ez de pe stick cu ajutorul Hirene's Boot.