| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare care poate ca suna prostesc, dar cineva asa mi-a zis ca
daca downloadez mai multe lucruri intr-o zi de pe net, atunci imi creste factura.
Vreau sa stiu cu adevarat ca daca sa zicem downloadez vreo 70 melodii, atunci voi plati mai mult la internet, decat pretul abonamentului? Si daca da,
atunci care este limita ca sa nu platesc mai mult?

7 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Depinde de tipul de internet si daca e limitat sau nu. De la un timp mai toate retelele au trafic nelimitat si e mai convenabil.

| TheHGlife a răspuns:

Wath? eu downloadez in fiecare zi filme si n-am primit laughing lolz ce prostie

| swet girl 22 a răspuns:

Nu e adevarat. tu ai un numar de mega de descarcat asa ca poti descarca fara grija pentru ca atunci cand ai ajuns la limita n-o sa mai poti descarcA.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai internet limitat(adică te taxează cât stai pe net și chestii din astea posibil) poate dar daca ai internet nelimitat n-ai nici-o problema numai memorie destula in PC sa ai!
Spor la downloaduriwinking

| Foarfeca a răspuns:

Nu cred ca exista limita thinking

| anonim_9938 a răspuns:

Pai ce fel d net ai? daca ai modem am inteles ca nu-ti incarca factura dar iti mananca din viteza
daca ai fix atunci nu ai nici o problema descarca cat vrei tu

| bbe a răspuns:

Nu este adevarat. adica iti creste factura decat daca cumperi muzicaa
cand dai download o sa iti apara acolo pretul. deci nu...

uite ca sa nu iti mai fie frica foloseste asta
www.listentoyoutube.com
bagi acolo codul de la mel pe care o vrei dai go apoi astepti sa se incarce apoi dai download si apoi iar download

fundita