| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca suna ciudat intrebarea, dar as vrea sa stiu daca downloadez mai multe lucruri intr-o zi de pe net, atunci imi poate creste factura la net?
Sa zicem daca downloadez vreo 70 de melodii.
Daca da, atunci care este limita ca sa nu platesc mai mult?
Cineva mi-a zis ca da, imi creste, dar poate a mintit sau nici el nu stie prea bine.

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Nu, nu iti creste, decat daca ai abonament la internet pe orange sau vodeafone cu download-ul limitat...atunci sunt sanse sa-ti creasca factura, daca ai net normal prin cablu, upc, clicnet, chestii de-astea nu ai limita la downloadwinking

| chelutzul a răspuns:

Daca te referi la netul de acasa nu iti creste nici o factura, dar daca ai intenet de la orange, vodafone etc. atunci iti creste factura

| Drauzy a răspuns:

laughing) nu... la noi toate melodiile sunt piratate, pana si in republica moldova acestea se vand la fel ca si in tarile occidentale happy