| FuegoJr a întrebat:

Ce sa aleg dintre un Samsung B3310 sau un LG KP500 Cookie?

Răspuns Câştigător
| darrenhaayes a răspuns:

Lg cookie este un multimedia excelent si cu un design din secolu nostru claritatea sunetului e mai mult decat foarte buna, recomand cookie kp 501; 500 are probleme de soft si pica destule de des si nu reprezinta o mare diferenta de pret.

11 răspunsuri:
| pepe a răspuns:

Eu ţi-aş recomanda un Samsung i550

| FuegoJr explică:

Am cam auzit ca la Samsung daca il deschizi de prea multe ori se duce telu. iar la Lg e cam praf cu touchscrenu si cu softu.deci nu il mai iau pe niciunul rolling on the floor o-sa mai caut pe net.vad eu ce imi iau

| FuegoJr explică:

Am cam auzit ca Cookie are probleme cu softu cum a zis si darrenhaayes. si are un coleg in clasa Samsungu si daca ii deschizi prea mult tastatura se duce naiba asa ca o-sa imi alte teluri rolling on the floor

| FuegoJr explică:

Sorry ca am pus 2 raspunsuri ...cum pot sa sterg unul dintre ele?

| oBanană a răspuns:

Sunt aproape egale, dar daca scrii multe mesaje, alege samsung-ul, dar daca vrei sa faci poze, alege LG-ul
Eu, prefer Samsung-ul

| Bii26 a răspuns:

Bună.
Dacă îţi plac telefoanele touch screen alege-l pe LG KP500 cookie. Iar dacă îţi plac telefoanele cu şină alege Samsung B3310.Este alegerea ta. Îl alegi pe care doreşti.
Pa, pa

| JsBeibDOLL a răspuns:

Parerea mea:
Nu imi plac telefoanele txt, deci eu as alege cookie.( am deja unu, cookie)

| JsBeibDOLL a răspuns:

Nu imi place telefoanele txt, deci as alege LG Cookie 500, de fapt l-am ales deja ca e telefonul meu.Desigur, asta e parerea mea.

| bulzz a răspuns:

Parearea mea sa nu alegi cookie are un coleg din cls.ase de rau ii mere si touchscreenul si toate ii chiar penallaughing

| dadaaaaa a răspuns:

Dintre alea 2 as alege Samsung.

Dar poti alege si Samsung Corby love struck

:*

| Radu15 a răspuns:

Lg kp500 cookie este cea mai buna alegere