| Chihlimbaf99 a întrebat:

Am și eu o întrebare, dacă am trimis un document de identitate către Facebook, pentru a-mi confirma identitate, pot vedea prin setări respectivul document?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti, fiindca le-ai trimis documentul lor, nu tie in cont.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu. Dar e mai bine așa... happy
Citeste mai multe, aici:

https://m.facebook.com/help/155050237914643?locale2=ro_RO

| anonimg a răspuns:

Documentul se duce direct la cei de la Facebook și el nu lasă urme prin setări. Când cei de la Facebook îți vor debloca contul, vei vedea că nici tu nu vei găsi vreo urmă a acestui document.

| Annasicamy a răspuns:

Așa am făcut și eu, nu cred că poti