| pmarius550 a întrebat:

Mama mea si-a pierdut iPhoneul. iPhoneul ei are versiunea 5.0.1 si foloseste ca si cont de apple contul meu. Pana acum cand si-l pierdea intram pe find my phone si gata era ca si gasit. Dar acum problema este ca este si inchis telefonul. Cine ma poate ajuta sa imi zica cum pot afla ultima locatie a telefonului sau ceva ce ma poate anuta are fuda!

Răspuns Câştigător
| śĩĿṽịṻ a răspuns:

Pai nu prea poti sa-l mai gasesti
ca el cand este pornit da niste semnale
si de aia il poti vedea,,da acu ai pierdut si nu le mai trimite si nu mai poti sa vezi ultimaoara unde a fost,,, da mai incerca ca daca il gaseste cineva il porneste si tu dai pe cautare si il vede,, ca altfel nu merge fundita?