| alexmyhay95 a întrebat:

Am si eu o mica problema. am un card de memorie si pe el am niste poze foarte importante si cineva mi le-a sters am auzit ca exista un program care sa le "aduci la viata" daca ati vrea sa imi spuneti de unde pot sa il iau

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Incearca cu Recuva.

| ombladon a răspuns:

Daca era pe pc (scama100, vad ca dormi, de unde cos pe card?)erau programe cu care ai fi avut sanse sa recuperezi informatiile dar de pe card nu poti...

| kr37zu a răspuns:

Get data back

| scama100 a răspuns:

Mai daca l-ea sters si din cosul de gunoi mai e o sansa
sa le iei cu TunUp dar depinde daca si el le gaseste, il poti lua free de pe net scrie download tuneup si iti da cate vrei sper ca te-am ajutat