| Kavi a întrebat:

Unchiul meu a bagat un card in pc si a sters din greseala fotografiile de acolo cu shift+del.Am auzit ca exista un program care pot sa fac sa am din nou acele poze imi ziceti si mie unu pls.

Răspuns Câştigător
| Juliétte_4642 a răspuns:

Pandora Recovery sau Undelete Plus.
Pandora Recovery am folosit odata si am reusit sa salvez mare parte din ce pierdusem.
E bine sa nu fi facut poze cu cardul respectiv dupa micul accident, pentru ca se sterg datele pozelor...sau ce a mai ramas din ele.
Dar oricum, exista posibilitatea sa nu le mai poti recupera pe toate, sau sa le recuperezi la o calitate mai slaba.

4 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Get back data for fat32 e foarte bun.

| gki1980 a răspuns:

RecoverMyFiles- evident, trebuie si licenta happy

| Juliétte_4642 a răspuns:

Imi cer scuze, dadusem acelasi raspuns de doua ori.

| Archy37 a răspuns:

Da...am avut si eu o situatie la fel... kauta programe de genul power recover sau recover my files. dar va trebui sa ai un disk pe care sa pui pozele rekuperate, asta ca sa le poti rekupera pe toate! bafta!