| CameliaGabriela13 a întrebat:

Am o mica problema. Zilele trecute mi-a aparut pe telefon un anunt, despre card sd, insa nu l-am bagat in seama si nici n-am sters. Apoi a disparut singur. Sincer, nu mai stiu ce spunea. Intamplator, aseara am vrut sa caut o poza care era pe card. Problema apare ca nu mai gasesc, efectiv nu vrea. Am zis ca poate s-a deplasat sau ceva, asa ca l-am scos si pus din nou. Dar nu mi-l citeste. Ce as putea sa fac? Imi pare foarte rau de poze, sunt importante si nu am de unde sa le iau.

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

1. Incearca sa bagi cardul in PC.

2. Daca pozele sunt importante exista servicii de recuperari date ( dar sunt destul de scumpe ).

| CameliaGabriela13 explică (pentru PainTech):

Cu laptopul nu am incercat inca. Dar am bagat intr-un alt telefon si tot la fel nu aparea nimic.