| Trinity a întrebat:

Am si eu o mica problema:
Azi de dimineata am jucat metin si cand am iesit din joc pur si simplu imi disparuse in totalitate icoanele de pe dekstop, atunci am zis ca nu are nimic, dar cand am reaprins pc am obs ca toate icoanele au devenit minuscule.
Stie cineva ce pot sa fac sa le aduc la dimensiunea la care le aveam, am schimbat rezolutia la pc dar nimic.

1 răspuns:
| LoveMusic a răspuns:

Dai click dreapta pe Desktop (ecran), dai click pe "Properties" (proprietăţi), dai la "Settings" (setări) sus, şi apoi, apare undeva: "Screen Resolution" (rezoluţia ecranului) şi dai pe "Less" (mai puţin) sau "More" (mai mult). Depinde cum vrei rezoluţia, dar în cazul tău, cred că "More" e soluţia. Aşa că, de acolo se modifică mărimea Desktopului şi a icoanelor pentru că doar de acolo se poate. happy SucceS! Dai fundiţă? love struck