| Trinity a întrebat:

Am si eu o mica problema:
Mam jucat metin si cand am iesit din joc pur si simplu nu-mi mai apareau icoanele pe dekstop, decat scrisu si cand am redeschis pc icoanele erau minuscule si am modificat rezolutia si nimic si nu stiu ce sa fac, are cine vo idee cum as putea sa rezolv problema?

Răspuns Câştigător
| IepurasulBrunet a răspuns:

Mi s-a mai intamplat si mie exact la fel. Eu pur si simplu i-am dat un restart si a functionat.winking

4 răspunsuri:
| Trinity explică:

I-am dat si restart dar nimic si am scris de 2 ori acelasi lucru, ca prima data am scris pe anonim.

| Trinity explică:

I-am dat si restart dar nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ps totte metinurile au virusi www.roby88.info am patit-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-am dat si restar dar nimic.