| Alessandraaaa a întrebat:

Am si eu o mica problema cu calculatorul...De cate ori incerc sa descarc ceva mi se reseteaza pcstraight face Am bagat 2 windowsuri(Windows 7 si Windows XP)acum am Windows Vista.Se trage de la internet sau de la calculator?

P. S: merge cand instalez widnowsul cam o zi sa descarc dupa care se intampla iarasi!

fundita celui mai bun raspuns!:X

Răspuns Câştigător
| Ady3835 a răspuns:

Pc-ul e de vinawinking netul nu are de ce,poate sa fie din placa de baza,nu e nici de la windows,am zis CRED! din placa de baza, poti merge la un magazin de calculatoare sa intrebi, dar din windows nici atat!

6 răspunsuri:
| Ovy81 a răspuns:

Scoate carcasa unitatii, scoate placile sau placa de memorie ram, stergele cu o periuta ceva si introdu-le(introdu-o) la locul lor(ei)

| Irefwtabil a răspuns:

Pai cred ca ai mem mica la pc (hard, ram, procesor) de cat e hardul?

| Alessandraaaa explică:

Am rezolvat-o mheyhappyaveam virusul ala worm si l-am sters cu AVG-ul:X

| YourGirl93 a răspuns:

De la calculator cel mai probabil.
am avut si eu cam aceeasi problema...incearca sa duci unitatea la un specialist ceva. poate fi de la praf sau poate ai niste rami arsi ...ar putea avea mai multe.

| ioana_6147 a răspuns:

Pai! da si mi e mi s-a intamplat la fel .P.S.desfa centrala si vezi poate placa video e de vina.Mie mi-a reparato varumio desi are numai 17 ani.

| Pisicutamiau1 a răspuns:

Din cauza pc-ului...cauta pe google: pc sitewinking