| SebySaby a întrebat:

Am și eu o problema. Am făcut un document în world cu 10 pagini și când vreau sa adaug numărul la pagină, nu-mi apare meniul cu tipurile de pagina și nici nu se seteaza. Tipurile de pagini, apar albe fără număr.
Va rog sa ma ajutați.
Mulțumesc anticipat!
Ps: Ofer funda celui ce ma poate ajuta.

1 răspuns:
| Kamiyashiro a răspuns:

Https://templates.office.com/en-us/chapter-page-numbering-tm89304274
La pagina asta gasesti template cu pagini gata numerotate pe stiluri.
Le downloadezi, si le salvezi care il alegi sub format docx, ele au format dotx ca sunt template. Succes!