| gaby68135 a întrebat:

Am si eu o problema am instalat windows 7 pe un Asus n56zv si apare incontinu acest mesaj pe dextop https://www.youtube.com/watch?v=MsMFxlpvQwo ma poate ajuta cineva?

4 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

This video is private ce sa zic... macar fa ceva sa putem vedea si noi problema ca sa te putem ajuta (Dupa cum ma gandesc cred ca genuine ar fi problema daca e asta cauta pe google removewat)

| gaby68135 explică (pentru rater1994):

Nu am stiut scuze! acuma sper sa mearga mersi de raspuns http://www.youtube.com/watch?v=MsMFxlpvQwo&feature=youtu.be

| rater1994 a răspuns (pentru gaby68135):

Stiu ce ii asta tu ai probleme cu cablu de incarcare.Fi atent incearca sa-ti faci rost de un alt cablu de incarcare tu ai problema exact la intrare.Schimba-ti cablu si un amic de-al meu a avut exact acceasi problema.

| gaby68135 explică (pentru rater1994):

Multumesc mult pentru raspuns, pana la urma am fost nevoit sa al trimit la service la garantie sper sa rezolve cei de acolo problema. stima gaby