| ZupperSin a întrebat:

Am si eu o problema am instalat windows 8 si s-a blocat cand am dat sa instalez driverele si nu mai pot sa ii fac nimic sa il opresc ca sa pot continua, nu are nici baterie cum as putea sa il opresc.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

laughing Vorbesti cu astia de la CEZ sa traga de heblu! Din categoria stupid question!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la buton tinand apasat continuu. Si reinstalezi din nou, fara internetul conectat. Driverele le instalezi dupa instalarea Win.