| miriam123 a întrebat:

Am si eu o problema, am un laptop, Acer Aspire5100 si nu gasesc drivere pentru sunet si placa video... daca stie cineva dau FUNDA! va rog! ( la device manager imi scrie: Audio Device on High Definition Bus si Video Controller ( Vga Compatible) iar in dreptul fiecaruia apare un "?" cu galben )

4 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Zau ca daca baga pe goagal numele al doile link e cel care te interesa: http://support.acer.com/product/default.aspx?modelId=44
De la Operating System dreapta mijloc iti alegi sistemul de operare pentru care cauti driverele.

| adrianc2007 a răspuns:

Cel mai simplu si mai sigur le gasesti pe site-ul celor de la Acer(acer.ro) la sectiunea suport si mai apoi drivere. Acolo o sa ai posibilitatea sa iti alegi produsul pe care il ai si pentru care doresti drivere si le vei gasi pe cele originale si care sunt compatibile 100% cu notebook-ul tau. Deasemenea gasesti dravere pentru orice sistem de operare (Windows XP, Vista sau 7)
Succeswinking

| adrianc2007 a răspuns:

Ce sistem de operare folosesti?