| GeorgeMihutiu a întrebat:

Am si eu o problema.Am un n95 simplu si nu stiu cum sa scot meniul acela din dreapta din cauza lui nu pot face poze cand dau pe butonul din centru imi intra in meniul ala si butonul acela din lateral pentru camere nu merge.La filmat merge si la poze cu camera secundara dar dar cand sa fac poze cu camera principala nu merge. va rog frumos ajutati-ma(inca ceva n-am card in tel poate o vi de la asta)

1 răspuns:
| Teo a răspuns:

Nu are treaba cu cardul problema asta.
Intra in setarile Display-ului.E acolo gasesti toate setarile pentru meniu.
Mult Succes.happy