| melania35 a întrebat:

Am o problema cu un aparat de fotografiat digitalbig grin am introdus bateriile am apasat butonul Power pot sa fac poza, merge si blitul dar nu imi apare nimic pe ecransad nu stiu ce are...o fi din cauza ca trebuie sa cumpar card dar nu cred asta sau poate sa se fi ars ecranusad pllzzz ajutati-masad

1 răspuns:
| OmulCareStieCeFace a răspuns:

OFOF ba esti pros(a) (scuza-ma cati zic asta) se poate fi ars ca tu ai intors bateria de aia iti arata + sau - nu sa faci tu pe desteapta