| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema. Cand vreau sa fac dual boot, dupa ce instalez noul sistem de operare, nu mai pot intra pe cel vechi. Le instalez pe partitii diferite, dar tot nu imi arata in boot menu ce sistem de operare sa aleg sa porneasca. Help!

4 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Deci iti porneste numai sistemul nou de operare. ok. instaleaza-l di nou pe cel vechi(formatexzi unde era, si il instalezi exact tot acolo) asa iti va merge, sper! am patit si eu! deci daca instalam windows xp dupa windows 7 windows 7 nu il mai vedea. eu reinstalam din nou windows 7, si asa mi le vedea p[e ambele! te astept cu un comentariu mai spre seara, daca ai reusit sau bahappy

| TheSoldier a răspuns:

Omule baga un windows diferit.de preferat sa nu fie piratatbig grin cel mai bun windows.si sa fie si piratatbig grin este windows xp sp3

| TzP a răspuns (pentru TheSoldier):

Am windows 7 si vreau sa bag windows 8 developer preview, nu am nici o treaba cu xp-ul

| florin1979 a răspuns (pentru TzP):

Exact asa am facut si eu si merge foarte bine! dar dupa ce porneste windowsul, iti va arata intai windows developer preview, lasi in pace pc-ul, ai putina rabdare, el isi va da un nou restart apoi iti vor aparea in 2 chenare mari, ambele windowsuri. abia atunci poti alege ce windows vrei! uite asa ceva iti va aparea daca vei avea putina rabdare:) crede-ma merge! http://translate.googleusercontent.com/......ranslate_c