| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema cu castile la pc sunt momente in care casca stanga nu se aude dar daca misc putin din cablu merg si dupa un timp iar se opreste...deci cum as putea sa le fac sa mearga amandoua?

4 răspunsuri:
| andrei95 a răspuns:

Dar inainte imi mergeau amandoua dar acum doar daca misc firul mi se misca am casti cu USB

| andrei95 a răspuns:

Iar daca tin cablul ridicat se aude oare so fi deslipit ceva?

| marius577 a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema,chiar am incercat sa desfac castile, si am reusit, dar am vazut ca un fir nu era bagat unde trebuie si mi-am cumparat altele!

| Enzo2011 a răspuns:

Probabil ai probleme ci soft-ul de sunet sau cu soft-ul de la casti, microfon etc, ala care iti apare atunci cand introduci firele de casti la unit centrala trebuie sa faci modificari pe acolo