| Ishq333 a întrebat:

Am si eu o problema cu monitorul. Cand intra in stand by incep sa-mi apara culorile :rosu,verde,albastru,negru, alb pe tot ecranul. Se schimba in mod constant. Asta face de doua zile. Mai nou, cand opresc PC-ul, culorile nu inceteaza sa apara. Am incercat sa-l inchid dar butoanele de pe monitor sunt moarte. Apas pe ele dar nu se intampla nimic..Singura solutie este sa-l deconectez de la mufa sau sa-l scot din priza. Ce a patit? sadthinking

3 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

E monitor cu plasma?

| Ishq333 explică:

Da. este un Asus VW191s

| Ghirtoi_Un_1967 a răspuns:

Salut. Am intampinat si eu aceeasi problema la un monitor lcd Acer. Ai reusit sa rezolvi problema?