| Ghitoaica_Florentin_1998 a întrebat:

si toti useri am o problema nu imi vede dvd-rom nici in bios nici in windows dar pe alt calculator merge va rog sa ma ajutati raman datorsad! sunt distrus fara dvd-rom

6 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

Nu-l detecteaza in bios, e o problema de conexiune.

| Ghitoaica_Florentin_1998 explică (pentru Sihastrul):

Pai si ce as putea sa ii fac?sad

| gigi_5339 a răspuns:

Salut! Ar trebui sa schimbi pamblica,daca este pe ATA, daca-i pe SATA, schimba cablul de conexiune.

| Ghitoaica_Florentin_1998 explică (pentru gigi_5339):

Da dar care este faza ca mie mi s-a ars prima sursa la pc si dupa am luat alta si de cand am pus-o pe asta nu merge da cu aia mi-a mers nu am avut treaba.straight face!

| gigi_5339 a răspuns:

Daca zici ca ti-a mers cu sursa cea veche iar cu cea noua nu vede, posibil ca atunci sa fie ceva in neregula cu mufa de alimentare, schimba alta mufa, sursa are vreo 6

| Ghitoaica_Florentin_1998 explică (pentru gigi_5339):

Frate tu vezi de cand e intrebarea si cand ai raspuns tu?laughing))))