| KrsKa a întrebat:

Am si eu o problema cu Mp4 Player FreeMan : nu imi recunoaste melodiile.In calculator imi arata ca am melodiile puse pe mp4 si cand intru in meniu la "Muzica" imi apare "Empty Disk" puteti sa ma ajutati va rog?

2 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Verifica sa fie trecute cu o denumire ceva mai mica. Poate au o denumire prea mare si de aceea nu le poti vedea in meniu.

| KrsKa explică:

Aceeasi melodie am avut-o inainte sa nu mai mearga..am sters toate melodiile din el si am pus una iar..si acum nu mai apare deloc