| mistiquer a întrebat:

Am si eu o problema cu Samsung galaxy s3. am incercat sa descarc niste aplicatii prin wi-fi dar mi s-a luat internetul si nu se mai descarcau. le-am dezactivat si imi scria ca daca le dezactivez se pot produce erori. dar nu am bagat de seama. Apoi am incercat sa intru din nou pe magazine play, si nu am putut. se deschidea apoi se inchidea. am dar restart la telefon si imi arata in continuu "magazine play s-a oprit ", o eroare cu google process si una cu touch, mentionez ca touch-ul mergea extreeem de greu. pana la urma l-am inchid de tot cu greu. ce pot face?

1 răspuns:
| Mudokins_Abe_1978 a răspuns:

Aceeiasi problema a avut-o sora mea si s-a dovedit a fi o problema interna!
Nu ezita sa te duci cu el la garantie repejor, eventual chiar sa il schimbe.