| Razex12 a întrebat:

Am oprit fortat Magazin play in timpul actualizarii mai multor aplicatii si de atunci acesta merge timp de 2s de la pornire dupa care se opreste.Ce sa fac sa remediez situatia? Am dat restart, am trecut la versiunea din fabrica a aplicatiei si fara nici un folos. Dupa ce am oprit aplicatia, telefonul merge foarte incet, imi zicea continuu ca aplicatia Magazin play s-a oprit, dupa care si- a revenit brusc, dar nu mai pot folosi aplicatia.

1 răspuns:
| Hellp a răspuns:

Eu zic să dezinstalezi ultimele aplicaţii pe care le-ai uploadat, apoi le instalezi la loc. Descarcă-ţi şi AVG Free ca să fii sigur că nu ai viruşi