| spiga92 a întrebat:

Am si eu o problema cu sunetul la calculator.am instalat driver-ul pentru sunet.realtek.dupa cateva minute nu se mai aude nimic.la winamp nu pot sa dau play, nu merge.la bs player la fel.nici sunetele de la mess nu se aud.stie cineva ce poate sa aiba?

5 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Descarca de pe net un driver nou si instaleaza-l. Succes!

| cataalecs96 a răspuns:

Inseamna ca driver-ul instalat nu corespunde placii audio

| cataalecs96 a răspuns:

Incearca sa misti mufa din spatele pc daca nici asa nu merge apesi start-control panel-sounds and audio devices si incerci sa faci setarile necesare

| spiga92 explică:

Daca nu corespundea driver.ul nu se instala de la inceput sau nu mergea deloc sunetul...dar sa mearga cateva minute si apoi sa nu mai mearga deloc e ceva ciudat...

| ionutzz2590 a răspuns:

Nu stiu frat poat nu-i bun winDosul 0.