| fannarutoo a întrebat:

Am si eu o problema cu tableta. Aveam 2.12 gb liberi, iar acum brusc am ramas cu 1.99 fara sa instalez absolut nimic.Am verificat cu o aplicatie ce imi mananca atata memorie, dar spre surpriza mea acela imi arata ca am 2.12 gb liberi, iar la setari imi arata 1.99, de ce?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu iti va arata niciodata exact cat scrie.1.99 este spatiul care poate fi ocupat de ceea ce descarci tu. Sper ca ai inteles.

| Z3R0H0uR a răspuns:

Nu e chiar o problema mare, cum a spus si sacremib, du-te la un service si ia'ti card de memorie.

Răspuns utilizator avertizat