| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema cu telefonul mobil...am nokia 6234 si i-am cumparat card de 2GB a mers bine un timp dar am observat ca se stinge singur...il aprind si iar se stinge.merge ce merge...ascult muzica si se opreste instantaneu...cred ca este o problema a softului... oare nu poate face fata a numarului destul de mare a melodiilor? Voi ce parere aveti? Am cd-ul de la el dar nu am gasit ceva in legatura cu reinstalarea softului! Ce sfat imi dati?
Va rog! need help

9 răspunsuri:
| Ove a răspuns:

Eu spun ca este de vina softul telefonului mai mult ca sigur. Te sfatuiesc sa nu reinstalezi tu softul, mai bine du-te la un service de telefoane mobile explica-le problema si atunci vei primi raspunsul concret.Bafta si anunta-ma si pe mine care a fost problema ca sunt curioshappy

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Si eu am 6234...depinde de vechime. Al meu se comporta asa pentru a experimentat cuntactul cu betonul, cimentul din parc, gresia, cada si fata unui prieten... Mi se pare ca astea nu prea accepta mai mult de un Gb... poate imprumuti sa vezi. Daca nu bateria e veche sau proasta... e 20lei una...

| Deby' a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asta. dar la mine a fost din cauza virusiilor.s-ar putea sa ai si tu asa ceva...si telul mew avea aceleasi 'simptome'...sg rezolvare este sa iti schimbi cardul...

| eu_stie_tot a răspuns:

Majoritatea telefoanelor au probleme din astea dupa un anumti timp de folosire. Eu am un sony ericsson w660i si am patit la fel. Chestia e ca dupa un tip arculetele alea aurii care fac contactul la baterie se uzeaza si atunci bateria se misca in telefon si de aceea ti se inchide. Mergeam cu telefonul in buzunar si mi se inchidea pur si simplu. Eu am pus o bucata de hartie la baterie care sa o tina in loc bine. Si nu mai am probleme. Succes...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am si eu un 5310 Express Music si imi face la fel. Cand aveam putine mel pe card mergea bine dar cand am trecut de 500Mb de muzica mi se stingea si mie cand intram direct in folderul cu muzica dar in playlist nu mi se stingea. Nu stiu exact ce avea ca l-am dat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am un nokia 6234... dar am o problema in playlist...in loc de numele melodiei imi apar multe peătrăţele ...stiti careva de ce se intampla asta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu tot 6234 am laughing dar daca il incarci peste 1. 3 GB iti merge fff greu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am si eu un tel Nokia 2710 si nu ma lasa sa sterg de la apelare toate nr imi raman cateva si imi spune selectie incorecta cine ma poate ajuta sh pe mine sa le sterg va rog

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Du-l la un doctor GSM