| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu un nokia 6234 si nu mai recunoaste nici un card de memeorie... ce problema sa fie

3 răspunsuri:
| sssSnake a răspuns:

Am si eu un 6234, dar nu am avut aceasta problema.Eu zic ca e stircat "cititorul" (laserul) de card... daca vrei sa ti`l repari du-te la magazinul de unde l-ai cumparat, (daca mai ai actele:contract, garantie) si o sa ti`l preea ei, sau la un alt centru de reparatii telefonice! SUcceS

| VoiceWithin a răspuns:

Probabil cardul de memorie este de 2 giga sau mai mult dar daca nici un card mai mic nu merge, ar fi bine sa te duci cu el la reparat daca este in grantie probabil nu o sa te coste dar parerea mea ar fi sa i-l duci la reparat sa vada ce are.

| deea_7664 a răspuns:

Pai cardul s-ar putea sa fie parolat.