| tero a întrebat:

Am si eu o problema cu trimiterea mesajelor.merge sa trimit mesaje din orice retea(am un samsung s8300), cu excetia cartelei de digi mobil nu merge chiar daca schimb centru de mesaje, iar cand pun cartela in alt telefon merge.nu stiu ce sa'i fac help me.

1 răspuns:
| nOnameFound a răspuns:

Poti sa te duci la un magazin de telefoane la reteaua ta sau nu stiu de unde ai luat telefonul ( magazine vodafone, orange, cosmote, zapp, digi, etc :) sau daca vrei pe www.moove.ro iti faci cont si poti sa dai 10 sms-uri pe zi in orice retea FREE daca iti faci cont e 100% free am si eu cont :) fundita? :D