| whatever1214 a întrebat:

Am si eu o problema cu un Iphone. Nu imi mai merge codul de acces si nici amprenta. Am incercat sa-i dau restore cu iTunes de pe pc si imi zice sa inchid "Find my iphone"'. Apoi am dat remove la iphone din icloud tot de pe pc ca sa nu il mai pot gasi cu find my iphone dar cand incerc sa ii dau iar rostore imi spune acelasi lucru. Ma poate ajuta cineva?\
P.S.: Codul de acces nu l-am uitat,pur si simplu nu mai merge, imi spune ca este gresit si el si amprenta.

1 răspuns:
| Ungureanus a răspuns:

Te-ai conectat cu el la i-tunes in itunes mod?