| anna_8174 a întrebat:

Am si eu o problema cu YM.Cand mi-am schimbat laptopul bineinteles a trebuit sa dezinstalez si sa instalez din nou toate aplicatiile.Am instalat YM cel mai nou, nu mai stiu exact >numarul:"laughing. La putin timp am observat ca nu mai primeam mesajele offline, imi spusesera cativa ca mi-au trimis, si eu nimicthinking rolling eyes! Apoi am incercam si eu sa ma conving, un mesaj de pe un id al meu pe celalalt, la fel.

Intr-un final, vazand ca nu merge si nu merge, am dezinstalat si m-am dat pe cel vechi, pe care nu il mai folosisem de...Acum vad ca au venit si eu de cum deschid mess-ul cu update-ul, si am incercat si acum, dar aceeasi problema, chiar eram curioasa. Poate reusiti sa ma ajutati si pe mine, chiar nu imi dau seama de la ce poate sa fie, care este cauza.

Multumesc anticipat:*!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa-l instalezi in alta partitie, decat in cea in care il instalai d obicei,
la mine a mers, dei aveam alta problema: nu mi se mai vedeu emoticoanelelaughing) se vedea doar un"x" rosu intr-o patratik straight face

1 răspuns:
| xD a răspuns:

E de la virusi probabil...
Eu am AVG Antivirus si imi merge mess-ul perfect. tongue