| darkrose3000 a întrebat:

Am si eu o problema cu Youtube player...Merge sa vad filmulete pe Youtube, dar din10 in 10 secunde imi da buffering, iar dupa al treilea buffering merge cu intreruperi din 2 in 2 secunde... aveti idee ce as putea sa fac?

3 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Cred ca ai o viteza foarte mica de download deci... de aia si buffering-ul merge asa prost.

Ca smecherie poti sa ii dai play apoi il pui pe pauza, astepti sa se incarce si apoi il vizualizezi.

Pentru alte intrebari sau tutoriale despre calculatoare ai aici un site: http://www.tutorialepc.ro

| darkrose3000 explică:

Mda am uitat sa zic... e vorba de un Samsung Corbt GT-S3650

| darkrose3000 explică:

Problema e ca nu se incarca alta bara in spate cum e pe pc...