| HiMyDemon a întrebat:

Am si eu o problema la PC, am jackul in care conectezi castile indoit si nu stiu cum sa il indrept... sfaturi? Dau funda big grin

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Cu patentul. Daca se rupe cumperi alt jack care se gasste la magazinele de instrumente muzicale. Daca le dai 20 de lei baietilor de acolo poate ti-l mufeaza ei.
Dar daca il fortezi pe cel stramb in pc, posbil sa strici mufa de la pc si costurile vor fi mai mari.

| ziftode a răspuns:

In pc e o gaura, aia s-a indoit? CUM AI REUSIT?!?
sau s-a indoit mufa de la casti? daca da, indreapt-o cu multa atentie cu un patent sau alt sistem de prindere (foafece de bucatarie de ex.)

| costinvlad a răspuns:

Îți iei căști cu USB sau iei adaptor Jack la usb ceva genul.