| nutuxcristian a întrebat:

Cum pot sa imi indrept iPhone-ul indoit?

Răspuns Câştigător
| LuckySeven a răspuns:

Nu-mi spune ca ai iPhone 6 Plus!? In orice caz, cel mai bine ar fi sa-l duci la service; nu incerca sa faci pe "fortosu" ca sa-l indrepti.

| nutuxcristian explică (pentru LuckySeven):

Ok. Ba da, am. Pai si de ce Apple au facut in asa fel incat sa se indoaie usor, dar sa revina la forma initiala intr-un mod dificil?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ti l-ai indoit tongue

| Dzeko7 a răspuns:

Tu chiar crezi ca-l mai poti indrepta? Pe bune e un telefon nu e o simpla bucata de aluminiu happy

| MishaIsMyHero a răspuns:

Dai cu ciocanu' in el.

| LuckySeven a răspuns:

La forma initiala nu mai revine, stai tu calm. In legatura cu Apple, cand au fost scoase cateva (ceva mai multe) telefoane iPhone 6 Plus, muncitorii chinezi dormeau cand trebuiau sa asambleze iPhone-ul. Daca nu ma crezi, poti citi pe net.

| nutuxcristian explică (pentru LuckySeven):

Pai stai un pic…ce legatura are intrebarea mea cu partea a doua din raspunsul tau?