| Rizea_Valentin_1981 a întrebat:

Am si eu o problema mi-am luat o husa la tableta cu tastatura cu micro usb si cand bag micro usb in tableta nu se aprind beculetele la tastatura si nu-mi apare nicio notificare ce fac?

5 răspunsuri:
| Bogdy2k a răspuns:

Salut, este foarte posibil ca in setarile tabletei sa trebuiasca sa ii dai Acces Tastaturii. (Cauta in setarile tabletei, daca nu gasesti, revin-o)

| Rizea_Valentin_1981 explică (pentru Bogdy2k):

In ce sa caut boss

| Rizea_Valentin_1981 explică (pentru Bogdy2k):

In ce sa caut?

| Rizea_Valentin_1981 explică (pentru Bogdy2k):

Dar in ce caut am cautat in setati in ce intru tableta e un Samsung galasy tab 3 lite

| Rizea_Valentin_1981 explică:

Pai unde trebuie sa caut in tableta in ce tableta e un Samsung galaxy tab 3 liste