| Catalinlupu23 a întrebat:

Am si eu o problema, tot imi apare acest lucru si se inchide programul, cum pot sa fac sa mearga?
https://imgur.com/a/fZOyWbF
Nu bagati in seama desktopul >)

Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

SI asta e posibil la un crack, acum sa mearga, dar peste 5 minute, sa NU mai mearga orice ar fi
TREBUIE sa intelegi, ca, crack-ul e facut de cineva manual, nu de catre o firma care poate avea de suferit serios daca pune pe piata un produs cu bug-uri... asa ca pe ala care a facut crack-ul, il doare in noada kurului ca tie nu iti merge!

12 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Se inchide programul dar daca verifici in background cu solutii dedicate e posibil ca acel program sa deschida alte chestii, un trojan poate fi de exemplu.
Urca acest crack pe https://www.virustotal.com si apoi arata-ne un print screen
sa inceapa si pariurile:

cati cred ca mai mult de 40 de solutii antivirus arata ca e malware?
pun la bataie 100 de monezi TPU pe care le iau din contul lui RAY

| sierra1 a răspuns:

Ce dispozitiv xerox ai?

| Catalinlupu23 explică (pentru sierra1):

Xeroxcc are un prieten de al meu si ii merge si mie nu

| sierra1 a răspuns (pentru Catalinlupu23):

Dezinstaleaza

| Catalinlupu23 explică (pentru sierra1):

De ce?

| Catalinlupu23 explică (pentru sierra1):

Ce sa dezinstalez ca nu e program e.exe

| sierra1 a răspuns (pentru Catalinlupu23):

Uită-te in bara de titlu a feresterei pe care TU ne-ai trimis-o

| Wr3nch a răspuns:

Versiunea descarcata nu e buna.

| Bizon95 a răspuns:

Scrie FOARTE CLAR ACOLO: CRACKED
moment in care trebuie sa iti spun ca, crack-urile pe unele sisteme PUR SI SIMPLU NU MERG, doar d'aia

asa ca e foarte posibil ca la prietenul tau sa mearga binemercic si la tine nu... C'EST LA VIE

| Catalinlupu23 explică (pentru Bizon95):

Pai lui ii mergea mi-a dat si parta si nu stiu ce sa mai fac, am facut pe un windows 8.1 mi-a mers dupa ce am dat restart la pc nu mai mergea.

| Bizon95 a răspuns (pentru Catalinlupu23):

SI asta e posibil la un crack, acum sa mearga, dar peste 5 minute, sa NU mai mearga orice ar fi
TREBUIE sa intelegi, ca, crack-ul e facut de cineva manual, nu de catre o firma care poate avea de suferit serios daca pune pe piata un produs cu bug-uri... asa ca pe ala care a facut crack-ul, il doare in noada kurului ca tie nu iti merge!

| flixbuster a răspuns:

Eroarea e clara: impartire la 0. Nu mi-e clar ce nu iti e tie clar. Eventual, daca "inventezi" tu cum se imparte la 0 ca pana acum nimeni altcineva nu s-a prins cum se face.

Vad acolo un "Cracked". Nu miroase a bine.