| chioscuta a întrebat:

Am o problema cu calculatorul.Il aprind imi apare desktopul pentru zece secunde, iar apoi se inchide si imi ramane ledul acela din cele doua care nu clipeste, imi ramane aprins.Care este problema?

4 răspunsuri:
| Maxnonymus a răspuns:

Ai MARE grija, ai vreun fir defect, poate face scurt, schimba mufa de alimentare a monitorului.

| chioscuta explică (pentru Maxnonymus):

Am rezolvat problema, a fost de la procesor.Am avut virusul ala politia romana care mi-a distrus procesoru.

| bistrita1984 a răspuns:

Pentru 10 sec. ce iti afiseaza pe desktop?

| chioscuta explică (pentru bistrita1984):

Am rezolvat-o a fost de la procesor.Luasem virusul ala politia romana, am intrat in safe mode si l-am scos cu niste programe, dupa care am schimbat procesoru.
Asta a fost toata problema.