| SUDSteaua1947 a întrebat:

Am si eu un cd foarte important(joc xbox 360) care are zgarieturi fine dar multe si nu mai ruleaza xbox-ul jocul.aveti idee cum pot sa inlatur zgarieturile? Nu trebuie neaparat sa mearga jocul din nou, doar sa inlatur zgarieturile de tot si sa arate cd-ul ca nou.

5 răspunsuri:
| aninominatus a răspuns:

Daca vrei sa il faci ca nou doar ca sa il vinzi iti dau share pe facebook ca tepar, dar daca nu, iei on betisor de urechi si cu spirt dai pe zgarieturi...

| SUDSteaua1947 explică (pentru aninominatus):

AI incercat tu?

| aninominatus a răspuns (pentru SUDSteaua1947):

Dap si mai si functioneaza perfect

| SUDSteaua1947 explică (pentru aninominatus):

AM incercat, nu merge

| aninominatus a răspuns (pentru SUDSteaua1947):

Atunci e zgariat rau sorrz