| Ro_Gabi_1989 a întrebat:

Am si eu un laptop Toshiba P855-32C, l-am achizitionat recent de la eMAG cu windows 8 preinstalat. A picat windowsul si acum vreau sa il pun dar nu reusesc. Nu imi booteaza. Am modificat si alea la bios sa fie unitatea optica prima optiune de boot dar degeaba. Idei ceva?

1 răspuns:
| mickeyMT a răspuns:

Cd-ul cu windows este al tau sau achizitionat din magazin? Daca este al tau e foarte posibil ca cd-ul sa nu fie bootabil.
Poti sa te uiti si la video-ul asta daca vrei. Este pentru 64 si 32 bit. http://www.youtube.com/watch?v=JzxMMOAPul4
Tutorialul este pas cu pas, asa ca nu vei avea probleme cu descarcarea!
Succes