| Sergiu_Trandafir_1997 a întrebat:

Am si eu un laptop Toshiba si am wireles pe el, dau sa caut sa ma conectez si nu imi apare nimic... Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe la F1, F2, F3, F4, F5, F6, F7, F8, F9, F10, F11, F12 nu ai nimic care sa semene cu asta
http://www.google.com/......tp?/imgres

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca nu ai nici o retea wireless in zona.

| Sergiu_Trandafir_1997 explică (pentru darrio2007):

Ba da am pentru ca eu am rooter.

| Sergiu_Trandafir_1997 explică (pentru darrio2007):

Am wireless in zona, eu am rooter si de pe telefon prind net...

| darrio2007 a răspuns:

Intra in Control Panel.Mergi la Network and Internet Connections.Acolo trebuie sa ai Wireless Network Setup Wizard.Dar trebuie sa ai un buton de deschidere-inchidere pentru wireless.Eu la laptop il am in fata (pe cant)pe mijloc.

| Sergiu_Trandafir_1997 explică (pentru darrio2007):

Nu imi apare aia Wireless Network Setup Wizard acolo la Network And Internet... Dami id tau de mess sa vb pe mess pls

| darrio2007 a răspuns (pentru Sergiu_Trandafir_1997):

Sa stii ca nici eu nu am avut pana nu am descarcat ultima varianta Winamp.

| darrio2007 a răspuns (pentru Sergiu_Trandafir_1997):

Mi s-a descarcat odata cu Winamp.

| Sergiu_Trandafir_1997 explică (pentru anonim_4396):

Ba da am, dar trebuiau instalate niste drivere, multumesc pentru raspunsuri

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sergiu_Trandafir_1997):

Pe la F1, F2, F3, F4, F5, F6, F7, F8, F9, F10, F11, F12 nu ai nimic care sa semene cu asta
http://www.google.com/......tp?/imgres

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe langa mufele alea doua de microfon si boxe are un buton?
Daca da, asigura-te ca e dat pe,, on".

| Sergiu_Trandafir_1997 explică (pentru anonim_4396):

Nu am butonul acela, e decat pentru casti/boxe, microfon, mufa aia de la net si ink 2 mufe dar nu are nici un buton, pe nici o parte.