| DarckAngel13 a întrebat:

Salut, am un stick Verbatim de 32Gb. Dar cand incerc sa bag un film (filmul are aprox 6Gb) pe el nu ma lasa, spune ca nu am spatiu suficient, cu toate ca il formatez inainte... Va rog raspuns rapid happy.

Răspuns Câştigător
| NGheorghe a răspuns:

Verifica daca este formatat NTSF!
Apoi incearca sa pui fisiere mai mici, doua de 3Gb si daca nu accepta atunci seamana a fi dus. Stick-urile se cam strica la caldura... prin buzunarele de la pantaloni.

| DarckAngel13 explică (pentru NGheorghe):

Mersi mult, problema era formatul, nu avea cum sa fie stricat, doar ce il cumparasem.

2 răspunsuri:
| IlieFloryn1992 a răspuns:

S-ar putea sa se fi deslipit vreun pin de la memoria interna sau de la procesorul intern dul la un magazin de reparat pc-uri