| Deiu_Yonut_2000 a întrebat:

Am si eu un subufar enzer srav 1700 si nu stiu cum sa montez boxele in spatele subufarului am 3 boxe si este cu un fir alb cu negru si unu negru la fiecare boxa. unde pot baga boxele sa se auda sau sa-l setez din el?

Răspuns Câştigător
| TrăieşteClipa a răspuns:

Subwoofer.
Boxele se conecteaza la amplificatorul 3+1
La fel si subwooferul.
Setarile se fac din telecomanda.

| Deiu_Yonut_2000 explică (pentru TrăieşteClipa):

1nu am telecomanda
si nu stiu unde se baga firele de la boxe la subwoofer srie intrare 5.1 doua mufe una alba una galbena si scrie Ls si Rs iar unde bag boxele la fel dar sunetul se aude doar in el atat?

1 răspuns: