| 100 a întrebat:

Acum cateva zile o fata din lista de mess mi-a trimis un mesaj cu un link si eu am dat click pe moment nu s-a intamplat nimic dar am observat ca se trimit mesaje cu acelasi link celor din lista mea fara ca eu sa le scriu sau sa le trimit si am aflat de la o alta fata ca este un virus si mereu din 5 in 5 minute se trimite. Stie cineva cum sa scap de el? Va rog frumos sa raspundeti daca stiti este urgent. Dau funda.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| stuffhappens a răspuns:

Afla cum poti sa scapi de virus aici http://woflz.wordpress.com/

3 răspunsuri:

Pai... ori dezinstalezi ce ai primit ( daca e instalat ) ori iti reinstalezi yahoo