| Raciula_Vlad_1994 a întrebat:

AM primit un linkpe facebook cu ceva legat de vudeo despre mine, o prostie. Stiam ca e virus dar am dat din greseala click pe el cand voiam sa inchid chat-ul respectiv. Atunci mi se bagase si mie virusul si s-a trimis prostia aia de virus cu video la toti din lista. Am cautat la coockie-uri, nimic, am sters browser-ul cu toate datele, nimic, am sters contul de fb si am intrat de pe altul, tot nimic. Ce pot sa fac ca sa nu mai trimit virusul ala?

2 răspunsuri:
| heAdgN a răspuns:

E de la ei pentru ca si eu primesc e bug ceva cred ca o sa rezolve

| sheamussheamus a răspuns:

Ca sa nu mai ai virusul in calculator dai un Scan cu antivirusul. Ca poate e virusul de vina si de asta iti trimite automat.
Sper ca te-am ajutat! Bafta!