| Bogdanro01 a întrebat:

Am sters 2-3 poze, acuma 4-5 zile.
Am folosit tot felul de programe pe pc si pe telefon de recuparare.
Am cautat printre 10000 de poze, si nimic.
Am gasit chiar 1 poza de acum 1 an, si una de acum 1 luna. (sterse, logic)
Si nu gasesc 2-3 de acuma cateva zile?
Help.

3 răspunsuri:
| buzucan a răspuns:

Daca nu ai scris nimic peste ai sanse mari sa le recuperezi. Uite aici o lista de programe https://mariuscucu.ro/cum-recuperez-date-hdd/
Totusi, daca este hdd normal cineva specializat poate face ca aici: https://www.youtube.com/watch?t=85&v=F5Y7BniaRXg

| Bogdanro01 explică (pentru buzucan):

Get data back, l-am folosit mai de mult, nu vede telefonul, pozele erau intern.
Nu date HDD, ci telefon/intern.

| bonico a răspuns:

Salut,
Un program foarte bun de recuperare fisiere este Get data back for NTFS - daca e pe PC (pentru. partitii NTFS), sau Get data back for FAT daca sunt de pe card tel sau in PC (pentru partitii FAT). Testeaza-l si spune-ne si noua parerea ta. Daca iti rezolva problema poti oferi si funda happy