| anonim_4396 a întrebat:

Am sters acum vreo saptamana un joc in format "iso" de vreo 5 gb si as vrea sa gasesc un program care sa ma ajute sa il recuperez. Stiti cumva vreun program de recuperare a datelor sterse, sa pot sa-mi iau jocul inapoi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu exista un asemenea program!

| crynys a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu ai habar nu mai da raspunsuri proaste. Daca dai search pe google la "data recovery" gasesti o gramada de programe care iti recupereaza ce ai sters de pe hard. dantiberiu236@ data viitoare asteapta mai multe pareri si raspunsuri nu te mai arunca sa dai funda aiurea la cine nu merita. Pana si varianta lui bTkESL@ era mai buna.

2 răspunsuri:
| bTkESL a răspuns:

Dai la Star -> All Programs ->Accesoriess ->System Tools ->System Restore ...si dai PC cu cate zile vrei inapoi si ar trebui sa til dea inapoi. Funda?