| fzcsm a întrebat:

Am sters din greseala un id din lista si nu stiu care este si cine este.Cum pot sa vad pe cine am sters? Ms anticipat!

Răspuns Câştigător
| Victoria a răspuns:

@alllinna: Chiar daca va cauta in arhiva, nu va gasi, pentru ca in momentul in care a sters persoana din lista, dispare si arhiva a ceea ce a vorbit cu el.
@fzcsm: Dai la Contacts->Add a contact->Choose a contact from your adress book, si cauti acolo.

6 răspunsuri:
| alecs871 a răspuns:

Arhiva ramane si la aia care le dai spam, nu numai ignore, da`pai un simplu deletehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta in arhiva vei gasi discutia si vei recunoaste cine este.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@barbiegirl depinde ce a selectat pentru arhiva, eu chiar daca il sterg din lista, arhiva imi ramane.

| StaRmAgiC a răspuns:

Potzi face in felul urmator. dai mass cu buna...si un buzz de genul ...chiar daca risti sa iti raspunda totzii. dar printre ei. poate vas fii si aceea persoana care din greseala i-ai dat delete si ii vei recunoaste id-ul. iar la ceilaltzii.folosestii scuza.ca ai gresit si tu adresatongue... iar daca nu iti va raspunde...atunci rabdare. poate va da de curand un mass...si cine stie.si il/o vei recunoaste... Ce atatea complicatzii? Pana la urma esti in lista lui/ei... te va baga pe u in seama.sau tot va da un mass candvatongue

| fzcsm explică:

Partea este ca nu stiu pe cine am sters pentru ca am dat delete ca vroiam sa sterg ceva ce am scris in word si mouseul era pe un id.

| loolypoop10 a răspuns:

Uita-te in spam!laughing