| 박소연 a întrebat:

Am nevoie urgent de un rasp.big grin Din greseala am dat accept unei fete pe mess si acum nu stiu cum sa scap de ea.....Cand dau la ea nu este,, butonul,, de sters! pe ce dau ca sa nu o mai am in lista?

Răspuns Câştigător
| xxDayanaxx a răspuns:

Buna! ai incercat sa dai pe butonul din dreapta? Acolo jos de tot scrie stergere happy

| 박소연 explică (pentru xxDayanaxx):

Multumesc:*:*

| xxDayanaxx a răspuns (pentru 박소연):

Npk :** si multu pentru funda :**

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

- Click dreapta pe numele ei din lista de mess si delete. (s-ar putea sa te intrebe
sa se stearga si din lista de adrese).
- Daca nici asa nu merge, dezinstaleaza, restart si instaleaza mess-ul din nou.