| PsyhoWoman a întrebat:

Am telefon HTC WILDFIRE si am o mica problema. dintr.o data parca touchscreenul. a luat.o razna! setez ceva si si merge pe altceva deci apas un buton si intra total altceva sau ce misca ecranul deci toate optiunile fug. ce se intampla cu el ajutati.ma va rog! funda

4 răspunsuri:
| Blade82 a răspuns:

Incearca o calibrare de ecran din setari.

| PsyhoWoman explică (pentru Blade82):

In setari, scrie GS Sensor. dar cred ca e ca sa vezi daca suprafta e dreapta. nu am gasit nimic.in mod normal, ar trebui sa apas pe niste puncte pe ecran.

| Blade82 a răspuns (pentru PsyhoWoman):

Pai cam aia e calibrarea de ecran sa apesi pe niste puncte. S-a rezolvat ceva cu asta?

| PsyhoWoman explică (pentru Blade82):

Nu stiu unde e optiunea aceea..cu punctele.